Dlaczego miękkie ściany to znakomite rozwiązanie dla Twojego domu?

 In Aktualności

Jesteś na etapie aranżacji jakiegoś pokoju albo całego domu i pragniesz wyróżnić się przynajmniej jednym elementem? Postaw na miękkie ściany! Przyjazne w dotyku, kolorowe i wypukłe ściany to całkowite przeciwieństwo klasycznego podejścia do urządzania wnętrz, w których ściany są zimne, twarde i mało znaczące pod kątem całego pomieszczenia.

Łącz i mieszaj je, jak chcesz

Dzięki rozmaitym panelom 3D możesz tworzyć wiele tysięcy możliwości aranżacyjnych, ponieważ różnią się między sobą kształtem, kolorem i grubością. Pojedyncze elementy mają powierzchnię od 0,06 do 0,5 m2. Technologia wykonania paneli umożliwiła osiągnięcie dokładnych kształtów i idealnej powtarzalności wzoru, zachowując przy tym niepowtarzalność każdego elementu z osobna.

Nie tylko na całą ścianę

Miękkie panele możesz wykorzystać także jako obraz bądź płaskorzeźbę, a niekoniecznie jako tylko pomysł na zaaranżowanie całej ściany. Analogicznie możesz zaaranżować tylko wybraną ścianę w pokoju, a nawet wyłącznie jej część – wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Zapewnij sobie ciszę i spokój

Oprócz tego, że miękkie ściany to niepowtarzalny sposób na dekorację pokoju, to mają jeszcze inną zaletę – zapewniają także dobrą izolację dźwiękową, tłumiąc hałasy. Połącz estetykę z akustyką, stawiając na wyciszenie wybranego pomieszczenia i stworzenie przytulnej przestrzeni za pomocą paneli ściennych 3D.

Postaw na produkt najwyższej jakości

Nie musisz się obawiać o ich trwałość – miękkie ściany są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują stały kształt oraz odporność na działanie słońca. Ponadto takie panele są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie są zbiorowiskiem kurzu, ale gdy już się pojawi, wystarczy usunąć go odkurzaczem wyposażonym w szczotkę z miękkim włosem. Doskonałym rozwiązaniem w przypadku typowych zabrudzeń jest użycie zwykłe, wilgotnej ściereczki (najlepiej z bawełny). Tłuste plamy natomiast przegrają w walce z rozcieńczonym detergentem.

Prosty, nieskomplikowany montaż

Montaż miękkich paneli na ścianę jest wręcz dziecinnie prosty – stwierdzi tak nawet kompletny laik w tej dziedzinie. Panele mocuje się do ściany przy użyciu bezwonnego, mocnego kleju montażowego. Jednocześnie jeszcze przez długi czas po nałożeniu klej pozostaje elastyczny, co ułatwia wprowadzanie zmian w ułożeniu poszczególnych paneli.