Ściany, które nie są zimne i twarde? Tak, to możliwe!

Wyobraź sobie, że możesz dotknąć miękkiej ściany i maksymalnie się przy tym wyciszyć… Jest to do zrobienia dzięki panelom ściennym 3D dostępnym w naszej ofercie. Nie dość, że są super delikatne (co spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym), to jeszcze pochłaniają dźwięki. Niezbędne w rozgłośniach radiowych, dziś są wykorzystywane nawet w domach!

Dekoracyjne panele ścienne to opcja, której poszukiwałeś od dawna

Być może zetknąłeś się już z nimi w miejscach, w których szczelność akustyczna jest niezwykle ważna (np. w studiu radiowym). Jednak miękkie panele ścienne idealnie sprawdzą się także w lokalach mieszkalnych. Wiele kolorów pozwoli Ci na urządzenie wymarzonego pokoju dla siebie lub Twoich bliskich, a także będą świetnie komponować się z meblami z różnych materiałów. Stylowo i cicho – duet idealny np. dla sypialni!

Partner Fluffo

Miękkie ściany nie byłyby tak miękkie, gdyby nie nasz partner – marka Fluffo. Panele Fluffo to nuta designu najwyższej klasy w naszej firmie. Razem przekonujemy klientów do najodważniejszych rozwiązań w domu. Dziękujemy!

Dlaczego warto wybrać panele 3D na ścianę we własnym domu?

01.

Nasze ściany są wyprodukowane z elastycznej i gęstej pianki poliuretanowej. To nowoczesny materiał, który nie uczula , nie zagraża zdrowiu i przetrwa wiele upływających lat.

02.

Nasze panele ścienne Fluffo są łatwe w montażu i pielęgnacji. Nie potrzebujesz do tego specjalistycznej wiedzy i wyszukanych środków do czyszczenia.

03.

Nasze panele mają różne kształty, które są jedyne w swoim rodzaju; łączą się z innymi w taki sposób, że możesz z nich układać dowolne wzory pasujące do charakteru konkretnego pomieszczenia.

04.

Za sprawą swojej wewnętrznej konstrukcji doskonale pochłaniają dźwięk. Teraz możesz cieszyć się przytulnym, wyciszonym pomieszczeniem – np. swoją sypialnią, w której przecież potrzebujesz odrobiny ciszy i spokoju.

05.

Miękkie ściany występują w wielu różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza. Możesz nawet je ze sobą dowolnie łączyć!

06.

Każdy nasz panel ścienny 3D posiada strukturę, która zapewnia bezpieczeństwo Twoim dzieciom. Przypadkowe uderzenia o ścianę nie będą miały fatalnych skutków, wręcz przeciwnie – gdy Twój maluch przewróci się na nasz panel, poczuje ich miękkość i delikatność.

Spraw, że Twój dom będzie przytulny jak nigdy dotąd. Postaw na miękkie panele na ściany! Nie wiesz, na jakie kształty się zdecydować? Masz pytania? Służymy pomocą w pełnym zakresie – skontaktuj się z nami już teraz.

Panele dekoracyjne 3D to Twój sposób na nowoczesny design

Przekonaj się na własnej skórze i wybierz miękkie ściany zapewniające błogą ciszę!