Listwy ze stali nierdzewnej – trwałość, którą się zachwycisz

Masz już dość drewnianych listew przypodłogowych, które odpadają przy każdej możliwej okazji? Denerwuje Cię fakt, że tak łatwo je uszkodzić? Mamy na to sposób. Zamień je na listwy podłogowe ze stali nierdzewnej, które zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością. Będziesz zachwycony trwałością, która przetrwa lata. Nie zamienisz ich na żadne inne!

Listwy ze stali nierdzewnej to opcja, której poszukiwałeś od dawna

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej to idealne rozwiązanie do zastosowania zarówno w mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach biurowych czy handlowych. Są niezwykle trwałe i komponują się z każdym rodzajem podłogi (drewnianej, z kamienia naturalnego, pokrytej płytkami ceramicznymi itp.) Listwy ze stali nierdzewnej są funkcjonalne, estetyczne i łatwo utrzymać je w czystości, a także odporne na uderzenia oraz środki chemiczne.

Jakie są cechy naszych listew podłogowych ze stali nierdzewnej?

01.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali w gatunku 304 (1 mm), charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz estetyką. Koniec z brzydkimi, uszkodzonymi rogami!

02.

Listwy ze stali nierdzewnej gwarantują trwałość i odporność na uderzenia oraz środki chemiczne. Tym samym możesz w łatwy sposób je wyczyścić dzięki gładkiej powierzchni!

03.

Za sprawą przestrzeni technicznej doskonale nadają się do maskowania przewodów instalacyjnych, telefonicznych czy internetowych.

04.

Można w łatwy sposób zamaskować narożniki zewnętrzne, wewnętrzne, połączenia i zakończenia listew specjalnymi elementami, które również posiadamy w naszej ofercie.

05.

Nasze listwy cechują się wysokością od 5 cm do 15 cm.

06.

Wyjątkowo pięknie, prezentują się w połączeniu z betonem architektonicznym i nie tylko.

Jak wygląda montaż listew ze stali nierdzewnej?

W komplecie z cokołem stalowym otrzymujesz listwę PVC. Przykręcasz za pomocą kołków rozporowych do ściany ów listwę, a następnie przy użyciu taśmy dwustronnej przyklejasz listwę przypodłogową. Po przyklejeniu listwa stalowa jest oddalona od ściany o 11 mm/ wysokość 70 mm. W przypadku konieczności skrócenia listwy w czasie montażu, czynność wykonujesz za pomocą szlifierki kątowej z tarczą do metalu (preferowana do stali nierdzewnej). Przy pojedynczych cięciach możesz użyć piły ręcznej z brzeszczotem do stali (preferowany do stali nierdzewnej). Gotowe! Dodatkowo w asortymencie posiadamy całą gamę elementów, które służą do maskowania narożników zewnętrznych i wewnętrznych oraz połączeń i zakończeń listew.

Nowoczesność w każdym calu

Najlepszy sposób na wykorzystanie materiału, jakim jest beton architektoniczny? Płyty na ścianę!

Jeżeli dbasz o każdy element wystroju czy wyposażenia w swoim domu, koniecznie zwróć uwagę także na taką rzecz jak listwa. Stal nierdzewna to idealny materiał do jej wykonania – nie dość, że prezentuje się oryginalnie i nowocześnie, to jeszcze taka listwa posłuży Ci na wiele lat!

Służymy pomocą w pełnym zakresie – od przygotowania projektu i doboru odpowiednich formatów, poprzez dostawę i montaż. Szukasz kompleksowej obsługi w tej dziedzinie? Zapraszamy do nas! Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, a z chęcią udzielimy Ci wszelkich szczegółowych informacji.

Listwy ze stali nierdzewnej to sposób na praktyczny wystrój

Zaufaj nam i wybierz najlepszy sposób na funkcjonalną dekorację swojego domu!