O firmie

Robimy to, co lubimy. Poznaj nas bliżej!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych i ambitnych ludzi, którzy postanowili zrobić coś innowacyjnego w biznesie i połączyć pracę z pasją.

Tak narodził się pomysł na produkcję i sprzedaż płyt z betonu architektonicznego, który w nowoczesny sposób zmienia oblicze każdego pomieszczenia. Sami interesujemy się również zagadnieniem związanym z dekoracją wnętrz, dlatego uznaliśmy, że ten materiał będzie świetnym odzwierciedleniem designu obecnych czasów. Ponadto beton pozwala na dowolne kreowanie kształtu i koloru, co jeszcze bardziej nadaje indywidualny charakter Twojemu pomieszczeniu.

Naszą ofertę wzbogacamy także o starannie wyszukiwane elementy wystroju i wykończenia wnętrz, jak np. listy ze stali nierdzewnej, figurki betonowe czy miękkie ściany. Proponujemy designerskie rozwiązania, dbając przede wszystkim o jakość, element wyróżnienia oraz inspiracji każdego z nich.

Nasze wartości

Dowiedz się, jakie rzeczy przyświecają naszej codziennej pracy i sprawiają, że staje się prostsza oraz przyjemniejsza.

Jakość

Bazujemy wyłącznie na najlepszych materiałach i sprzętach, co umożliwia na dostarczanie Ci produktu najwyższej jakości. Nowoczesny design? Owszem, ale tylko gdy idzie w parze z ponadprzeciętną wytrzymałością.

Rzetelność

Jesteśmy słowni i pracowici. Realnie podchodzimy do każdej realizacji i profesjonalnie zajmujemy się Twoim produktem. Możesz na nas liczyć – jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi i tak też traktujemy swoją pracę.

Terminowość

Nie lubimy spóźnień – także tych dotyczących realizacji zlecenia. Dlatego możesz być pewien, że podamy Ci termin i będziemy się go trzymać. Terminowość to jedna ze składowych profesjonalizmu, dlatego jest dla nas tak ważna.

100% zadowolenia

Na pierwszym miejscu jesteś Ty i Twoje potrzeby. Zależy nam na Twojej maksymalnej satysfakcji ze współpracy, dlatego pracujemy tak długo, aż ją osiągniesz. Za drogo? Obniżymy cenę. Zbyt długo? Postaramy się wybrać szybszy termin realizacji. Pracujemy dla Ciebie!

Poznałeś nas – teraz my chcemy poznać Ciebie

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na wybrany produkt.