Beton architektoniczny nie tylko na ścianę

Z betonu architektonicznego można stworzyć wiele wspaniałych produktów. Znasz już go w postaci płyt czy figur. Tym razem przedstawiamy Ci nowość w naszej ofercie – donice betonowe, które będą ozdobą Twojego domu lub ogrodu. Donice z betonu architektonicznego to nadchodzący trend w urządzaniu wnętrz!

Donice z betonu architektonicznego – rozwiązanie na miarę współczesnego designu

W naszej ofercie dostrzeżesz wiele donic z betonu architektonicznego w różnych kolorach, formach i wielkościach. Utrzymane są w stylu kubistycznym, który dzięki swojemu minimalizmowi wpasuje się w niejeden ogród, dom czy po prostu wybrany teren. Wybierz najodpowiedniejszą donicę dla siebie i stwórz klimatyczne miejsce pełne roślinności.

Dlaczego warto postawić na donice z betonu architektonicznego?

01.

Donice znakomicie sprawdzą się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz w ogrodach czy na tarasach. Sam zdecyduj, gdzie je postawisz.

02.

Nasze donice są zrobione z dobrych jakościowo materiałów zapewniających wytrzymałość na lata. Kupujesz więc pewny produkt od pewnego dostawcy.

03.

Donice wykonane są z gładkiego, miłego w dotyku betonu, który nie wymaga specjalnego czyszczenia. Oszczędź pieniądze na profesjonalnych środkach!

04.

Donice są bardzo dobrze zaimpregnowane. Z tego względu cechują się zwiększoną odpornością na wodę i mróz.

05.

Nasze betonowe donice są robione w 100% ręcznie. Dzięki temu dostajesz jedyny w swoim rodzaju produkt, który będzie stanowić idealną dekorację, gdziekolwiek go umieścisz.

06.

Kwintesencja nowoczesnego designu? To nic innego jak beton architektoniczny! Donice o niesymetrycznych, ostrych kształtach w chłodnych odcieniach sprawią, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Donice z betonu architektonicznego to styl, klasa i elegancja w jednym. Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? Masz pytania, wątpliwości lub sugestie? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Najlepsza oprawa dla Twoich roślin

Wybierz donice z betonu architektonicznego i wydobądź piękno zieleni!