Nie zapomnij o designie swojego ogrodu!

Rośliny – są, rzeźby – są, oczko wodne – jest… Ale wciąż masz wrażenie, że w Twoim ogrodzie brakuje jeszcze jakiegoś elementu? Wiemy, co masz na myśli! Spójrz na nasze płyty betonowe do ogrodu. To rozwiązanie, które nada Twojemu zielonemu otoczeniu więcej nowoczesności – zwłaszcza, gdy właśnie w takim stylu ma być urządzone. To także znakomita alternatywa dla kostek betonowych. Możesz się wyróżnić w łatwy sposób!

Betonowe płyty chodnikowe to rozwiązanie, którego poszukiwałeś od dawna

Płyty betonowe świetnie sprawdzą się przy aranżacji nowoczesnego ogrodu – w towarzystwie traw, krzewów i drzew. Z betonowych płyt ogrodowych można tworzyć ścieżki, podjazdy, tarasy, miejsca do odpoczynku, zabaw i gier. Płyty betonowe w oryginalny i harmonijny sposób połączysz z innymi materiałami, takimi jak drewno, kamień, szkło czy stal.

Jakie są cechy naszych płyt betonowych do ogrodu?

01.

Płyty betonowe z łatwością dopasujesz do reszty ogrodu, a nawet elewacji domu.

02.

Ich cechą charakterystyczną jest bardzo duża wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne, a także prosta pielęgnacja niewymagająca wyszukanych środków do czyszczenia.

03.

Szybko i sprawnie się je układa, ponieważ są do siebie dobrze dopasowane – bez żadnych zbędnych odstępów i nierówności.

04.

Nasze betonowe płyty ogrodowe mogą przypominać kamień (np. piaskowiec, wapień lub trawertyn), jak również drewno bądź ceramikę.

05.

Są łatwe w impregnacji, a to z kolei zapobiega powstawaniu wykwitów oraz przenikaniu zanieczyszczeń do powierzchni.

06.

Występują w 3 kolorach i fakturach: jasny szary, ciemny szary oraz antracyt; gładka, szczotkowana lub porowata. Masz również do wyboru 2 grubości: 6cm lub 8cm.

Służymy pomocą w pełnym zakresie – od przygotowania projektu i doboru odpowiednich formatów, poprzez dostawę i montaż płyt betonowych. Ogród znowu będzie zachwycać swoim wyglądem!

Płyty chodnikowe to najlepsza opcja dla Twojego ogrodu

Przekonaj się i wybierz oryginalny sposób na wyróżnienie swojego zielonego raju!