Cały świat na wyciagnięcie ręki

Brzmi absurdalnie? Już nie – spójrz na nasze stoliki drewniane, które przybierają różne geograficzne kształty. Autorski pomysł zadba o oryginalność Twojego wnętrza i z pewnością zaskoczysz nim nie tylko domowników. Polska? Kraków? Warszawa? A może Londyn? Który kawałek świata chcesz przenieść do swoich czterech ścian?

Stoliki drewniane to rozwiązanie, którego poszukiwałeś od dawna

Stoliki drewniane przypominające mapy poszczególnych miast świata to znakomity pomysł na mebel nie tylko do pokoju dziecięcego. Również Ty możesz podkreślić unikatowy charakter pomieszczenia. A może to po prostu wyrażenie swojego sentymentu do danego miasta? Każdy powód jest dobry, by umieścić nasze stoliki drewniane w swoim domu.

Partner Holdis

Prawdopodobnie nie byłoby tak oryginalnych stolików drewnianych w naszej ofercie, gdyby nie nasza partnerska marka Holdis będąca prekursorem w swojej dziedzinie. To właśnie ona dostarcza nam stoliki o geograficznych kształtach, które odmienią każdy pokój. Dziękujemy za współpracę!

Dlaczego warto postawić na geograficzne stoliki drewniane w swoim domu?

01.

Stoliki z drewna posiadają nóżki ze stali, dzięki czemu zapewniają sporą wytrzymałość. Samo drewno również jest zaimpregnowane, więc nie ryzykujesz jego zniszczenia. Otrzymujesz więc trwały mebel na wiele lat!

02.

Nasze stoliki są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Są łatwe w pielęgnacji – nie potrzebujesz do tego specjalnych preparatów.

03.

Geograficzne stoliki dostępne w naszej ofercie są wykonywane według autorskich pomysłów. Otrzymujesz więc produkt unikatowy, niszowy, którego na próżno szukać w sieciowych sklepach z wyposażeniem wnętrz. Wyróżnij się!

04.

Stoliki drewniane występują w wielu wzorach, a nawet kolorach. To pozwoli Ci na łatwy dobór do każdego pomieszczenia, zwłaszcza mebli, ścian i podłóg znajdujących się w nim.

05.

Geograficzne stoliki z drewna to niebanalny sposób na dekorację domu, którym z pewnością zadasz szyku i zaskoczysz odwiedzających. Są stylowe, nietuzinkowe, a nowoczesność blatu połączona ze stylem vintage stalowych nóg dodaje charakteru jedynego w swoim rodzaju.

06.

Od razu zauważysz, że każda postawiona na stoliku rzecz prezentuje się o wiele lepiej. Popraw samopoczucie swoje, domowników i gości!

Zaszalej i odkryj świat z nowymi stolikami drewnianymi w naszej ofercie. Podróżuj z kubkiem kawy lub herbaty i daj się zaczarować! Nie wiesz, na jaki wzór się zdecydować? Masz pytania? Służymy pomocą – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Autorskie stoliki z drewna to sposób odmianę wnętrza

Przekonaj się o prawdziwości tego zdania i już dziś postaw na te niebanalne rozwiązanie!