Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych mebli

Poszukujesz nietuzinkowych mebli do swojego domu, które oprócz estetyki będą cechować się też ponadprzeciętną wytrzymałością? Już je znalazłeś! Postaw na nowoczesne meble ze stali dostępne w naszej ofercie. Stalowe meble najczęściej wykorzystywane są w szeroko pojętej gastronomii, ale ze względu na powyższe cechy pojawiają się też w prywatnych lokalach. Może zagoszczą także w Twoich czterech kątach?

Meble ze stali to opcja, której poszukiwałeś od dawna

Meble stalowe to znakomite rozwiązanie na nadanie nowoczesnego, stonowanego charakteru Twojego salonu lub sypialni. Nie musisz być szefem restauracji, by z nich korzystać – niegdyś służyły do prawidłowego funkcjonowania lokali gastronomicznych, dziś do korzystania z nich ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Nie dość, że będą wspaniałym elementem wyróżniającym Twój dom, to jeszcze pozwolą Ci uporządkować ubrania, buty czy książki.

Partner Voppi

Nie byłoby mebli ze stali w naszej ofercie, gdyby nie firma, której jesteśmy partnerem– marka Voppi mająca prawie 20-letni staż w branży. To właśnie ona dostarcza nam unikatowe meble będące ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza. Dziękujemy za udaną współpracę!

Dlaczego warto wybrać meble ze stali do swojego domu?

01.

Kupno mebli ze stali wiąże się z jednoczesnym zakupem trwałości, pięknego wyglądu oraz funkcjonalności. Ów meble są łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu, a przy tym świetnie się prezentują i spełniają swoją funkcję przez wiele lat.

02.

Stalowe meble industrialne są bardzo wytrzymałe pod względem odporności na różne czynniki. Nie ulegają szkodliwemu działaniu bakterii, wysokiej temperatury czy różnorodnych kwasów. Nie ma ryzyka wystąpienia korozji gazowej i korozji powstałej wskutek rozcieńczenia kwasów lub roztworów alkaicznych.

03.

Kolejny dowód na dużą trwałość stalowych mebli: na ich powierzchni widać powłokę tworzącą tlenek chromu – jego zawartość najczęściej wynosi ok. 10%. Gdy meble ulegają niszczeniu, powłoka sama się odnawia.

04.

Stalowe meble to meble minimalistyczne. Doskonale pasują do praktycznie każdego koloru czy powierzchni ścian i podłóg, a także fantastycznie komponują się z wyglądem rozmaitych urządzeń i sprzętów gospodarstwa domowego.

05.

Meble industrialne to przecież sposób na dekorację domu bez dodatkowych kosztów. Są eleganckie, stylowe i wyróżniają się lśniącym połyskiem.

06.

Meble ze stali mają bardzo szerokie zastosowanie, np. stalowa konsola może pełnić funkcję zarówno biurka w gabinecie, jak i stolika w przedpokoju do przechowywania różnorodnych rzeczy.

Jak więc widzisz powyżej, stalowe meble będą idealnie pasować do pomieszczeń o różnych funkcjach, a to dzięki swoim wielu zaletom. Nie wiesz, na jakie meble się zdecydować? Masz pytania? Służymy pomocą w pełnym zakresie – skontaktuj się z nami już teraz.

Meble ze stali to Twój sposób na praktyczny wystrój

Zaufaj nam i wybierz najlepszy sposób na oryginalne wyposażenie swojego domu!