Inne postrzeganie nowocześności

Myślałeś, że mebel wykonany z drewna nie może być stylowy i na czasie? Udowodnimy Ci, że jest inaczej! Spójrz na nasze nowoczesne meble drewniane i metalowe o geometrycznych formach i ciekawych wykończeniach. Połączenie tych dwóch materiałów to recepta na oryginalność Twoich czterech ścian. Chcesz spróbować?

Meble drewniane i metalowe to rozwiązanie, którego poszukiwałeś od dawna

W naszej ofercie zauważysz następujące rodzaje mebli: stoliki, lampy, lustra i konsole. Wszystkie meble utrzymane są w nieco industrialnym tonie, dzięki czemu sprawdzą się w nietuzinkowych wnętrzach, np. typu loft. To doskonały pomysł na aranżację nowoczesnego, ale klimatycznego wnętrza.

Partner Manufaktura metalu i drewna

Jeden z naszych najnowszych produktów z oferty znajduje się w niej dzięki firmie Manufaktura metalu i drewna, której jesteśmy partnerem. Dziękujemy za dostarczanie nam nowoczesnych stolików drewnianych i współpracę, która napawa dalszą chęcią rozwoju. Mamy nadzieję, że będzie jak najdłuższa!

Dlaczego warto postawić na nowoczesne meble drewniane i metalowe w swoim domu?

01.

Metal to bardzo wytrzymały materiał, dzięki czemu otrzymujesz produkt na lata. Samo drewno również jest zaimpregnowane, więc nie ryzykujesz, że niespodziewanie ulegnie zniszczeniu. Możesz cieszyć się wybranym meblem przez długi, długi czas!

02.

Nasze meble są nie tylko estetyczne i ciekawie się prezentują. Docenisz także ich funkcjonalność – są proste w utrzymaniu czystości, bo nie musisz do tego celu korzystać z wyspecjalizowanych środków pielęgnacyjnych.

03.

Nowoczesne meble z drewna i metalu z naszej oferty są robione ręcznie. Inwestujesz w oryginalny produkt, którego nie da się dokładnie odwzorować – każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. Czy możesz sobie wymarzyć lepszy dodatek dla swojego domu?

04.

Nasze meble drewniane występują w wielu kształtach i odcieniach drewna. To pozwoli Ci na bezproblemowe dopasowanie do wyglądu i stylu każdego wnętrza.

05.

Nasze stoliki, konsole, lustra i lampy to unikalne rozwiązania dekoracyjne dla domu, którymi z pewnością pozytywnie zaskoczysz wszystkich odwiedzających. Są stylowe, nietuzinkowe, a fakt, że zostały wykonane ręczną pracą według autorskiego pomysłu jeszcze bardziej doda wyjątkowości Twojemu pomieszczeniu.

06.

Od razu zauważysz, że każda postawiona na lub obok naszego mebla wygląda o niebo lepiej. Niby szczegół, a jak może poprawić humor!

Więc jak – przekonałeś się już o tym, że drewno nie musi wiązać się z oldschoolowym stylem? Wystarczy dodać oryginalny kształt, najwyższą jakość drewna i metalu oraz pasję wykonania. Oto Twój nowy ulubiony mebel! Masz pytania, wątpliwości, chcesz dowiedzieć się szczegółów? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Idealny wybór do nowoczesnego wnętrza

Postaw na oryginalne meble z metalu i drewna!