Nowoczesne figury betonowe w… domu? Czemu nie!

Jeśli myślałeś, że figury wykonane z betonu będą pięknie się prezentować wyłącznie w ogrodzie, to musimy wyprowadzić Cię z błędu. To także doskonałe rozwiązanie do domu! Monumentalne rzeźby do salonu albo dużej jadalni będą ozdobą każdego nowoczesnego pomieszczenia. Chcesz się o tym przekonać na własnych czterech kątach?

Figury betonowe to opcja, której poszukiwałeś od dawna

Figury z betonu to śmiały wybór dla Twojego wnętrza, ale opłacalny. Jeżeli masz już dość mało oryginalnych i wszędzie pojawiających się tych samych ozdób z sieciówek, figury betonowe są Twoim wyjściem awaryjnym. Bogactwo wzorów i kolorów (jednak w stylu nowoczesno-minimalistycznym) nie pozwoli Ci na wkradnięcie nudy do Twojego domu.

Partner Concrete Works

Jeden z naszych najpopularniejszych produktów z oferty znajduje się w niej dzięki firmie Concrete Works, której jesteśmy partnerem. Dziękujemy za dostarczanie nam niebanalnych rozwiązań z betonu i współpracę, która inspiruje. Oby tak dalej!

Dlaczego warto postawić na figury betonowe w swoim domu?

01.

Figury z betonu to gwarancja ponadprzeciętnej trwałości. Ich mocną zaletą jest bardzo spora wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu spełniają swoją funkcję przez wiele lat.

02.

Kupno figur betonowych wiąże się z jednoczesnym nabyciem pięknego wyglądu oraz funkcjonalności. Ów meble świetnie się prezentują, a przy tym są łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu – bez użycia specjalistycznych środków.

03.

Nowoczesne figury dostępne w naszej ofercie są wykonywane ręcznie. Otrzymujesz więc produkt, którego nie da się powielić – każdy egzemplarz jest unikatowy i wyjątkowy. Czy możesz sobie wymarzyć lepszą ozdobę swojego domu?

04.

Figury betonowe występują w wielu stonowanych odcieniach. To pozwoli Ci na łatwe dopasowanie ich do praktycznie każdego koloru i powierzchni ścian czy podłóg, a także mebli znajdujących się w Twoim salonie, sypialni czy gdziekolwiek chciałbyś je postawić.

05.

Nowoczesne figury betonowe to znakomity sposób na dekorację domu, którą z pewnością wyróżnisz się na tle innych domów. Są eleganckie, stylowe i zrobione zgodnie z najnowszymi trendami we wzornictwie.

06.

Niektóre z naszych figur służą nie tylko do dekoracji, ale też np. do przechowywania czegoś – wystarczy przejrzeć naszą ofertę. Dzięki lekkiej wadze możesz zmieniać ich położenie, a co za tym nierzadko idzie – funkcję.

Odkryj nowe oblicze figur wykonanych z betonu. Przenieś je z ogrodu do wnętrz! Nie wiesz, na jakie figury się zdecydować? Masz pytania? Służymy pomocą w pełnym zakresie – skontaktuj się z nami już teraz.

Wyróżnij się dzięki nowoczesnym figurom betonowym

Przekonaj się na własnej skórze i postaw na nietuzinkowe wyposażenie swojego domu!